A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Будинок для дітей та юнацтва Липоводолинської селищної ради Сумської області

Сторінка на стадії наповнення.

Дата: від до Скинути

Подяка Міністерства освіти і науки України

Вітаємо Світлану Тимошенко, керівника гуртка «Юний дослідник» Будинку для дітей та юнацтва, учителя Липоводолинского ліцею з заслуженою нагородою  Подякою міністерства освіти і науки України за результативну роботу з учнівською молоддю та підготовку переможців ІІІ етапу всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів -членів Малої академії наук України.

15:47 26.12.2022

Вітаємо юних художників Липоводолинщини!

30 вересня 2022 року відбувся обласний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «образотворче мистецтво» – «Юні художники Сумщини». Цього року тематика конкурсних робіт  молодшої та середньої вікових категорій – «Перемога у нас в крові», а для старшої вікової категорії – «Світ Сковороди». На розгляд журі було представлено 102 малюнки учасників. До заходу долучилися юні художники Липоводолинської ОТГ, вихованці  образотворчих  гуртків Будинку для дітей та юнацтва  керівники гуртків  Купка Л.М., Часниченко О.Ю.

16:18 05.10.2022

Обласна конференція "Перший крок у науку"

21 травня у День науки України юні науковці Сумщини взяли участь в обласній науково-практичній конференції "Перший крок у науку", що традиційно проходить в межах навчальної сесії для слухачів Сумського територіального відділення МАН. У цьому році 113 учасників презентували журі результати власних досліджень у різних наукових відділеннях.

09:12 25.05.2022

Переможці обласного літературного конкурсу "Проба пера"

20 травня 2022 року у режимі онлайн-конференції, що об’єднала талановитих дітей та учнівську молодь Сумщини, наших митців слова було проведено урочисте нагородження переможців та призерів ХХV обласного літературного конкурсу «Проба пера», метою якого є виявлення та підтримка талановитої молоді у сфері літературної творчості.

11:32 24.05.2022

Переможці обласного театрального фестивалю "Маски Мельпомени"

З метою патріотичного виховання дітей та учнівської молоді засобами мистецтва, популяризації театрального мистецтва, сприяння та розвитку національної культури, залучення юних аматорів до активної участі в мистецькому житті регіону 30 квітня 2022 року у заочному форматі в м.Суми відбувся обласний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація театральне мистецтво «Маски Мельпомени».

11:39 02.05.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень