A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Будинок для дітей та юнацтва Липоводолинської селищної ради Сумської області

Дата: від до Скинути

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

Завершився обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Цього року у конкурсі-захисті від Липоводолинської ОТГ на розсуд журі було представлено 12 робіт. Згідно з підсумковим протоколом II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (13-16 лютого 2023) два вихованці гуртка «Юний дослідник» БДЮ та 3 учні Липоводолинського ліцею  стали переможцями.

12:14 20.02.2023

Подяка Міністерства освіти і науки України

Вітаємо Світлану Тимошенко, керівника гуртка «Юний дослідник» Будинку для дітей та юнацтва, учителя Липоводолинского ліцею з заслуженою нагородою  Подякою міністерства освіти і науки України за результативну роботу з учнівською молоддю та підготовку переможців ІІІ етапу всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів -членів Малої академії наук України.

15:47 26.12.2022

Вітаємо юних художників Липоводолинщини!

30 вересня 2022 року відбувся обласний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «образотворче мистецтво» – «Юні художники Сумщини». Цього року тематика конкурсних робіт  молодшої та середньої вікових категорій – «Перемога у нас в крові», а для старшої вікової категорії – «Світ Сковороди». На розгляд журі було представлено 102 малюнки учасників. До заходу долучилися юні художники Липоводолинської ОТГ, вихованці  образотворчих  гуртків Будинку для дітей та юнацтва  керівники гуртків  Купка Л.М., Часниченко О.Ю.

16:18 05.10.2022

Обласна конференція "Перший крок у науку"

21 травня у День науки України юні науковці Сумщини взяли участь в обласній науково-практичній конференції "Перший крок у науку", що традиційно проходить в межах навчальної сесії для слухачів Сумського територіального відділення МАН. У цьому році 113 учасників презентували журі результати власних досліджень у різних наукових відділеннях.

09:12 25.05.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень