Сторінка на стадії наповнення.

Співограй

В лютому-березні  2024 року Будинок для дітей та юнацтва Липоводолинської селищної ради в  дистанційному режимі проводив І етап  Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості в номінації  «художнє виконавство» - «Співограй». Презентували свої вокальні здібності 70  учасників, 12 колективів  з 5 ЗЗСО Липоводолинської та Синівської ОТГ.

15:41 15.03.2024

Вітаємо переможців та призерів ІІ обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України 2024 року

Семеліт Тимофія  учня 10 класу Липоводолинського ліцею  та наукового керівника Тимошенко С.О., з зайнятим І місцем, секція аерокосмічна техніка та оборонні технології;

09:44 27.02.2024

Всеукраїнський конкурс історичних есе «Герої в боротьбі за Незалежність України: дослідження національної ідентичності в суспільних трансформаціях поч. ХХІ ст.» імені Романа Ратушного

Вітаємо Дарину Руденко ученицю Байрацького ліцею, вихованку краєзнавчого гуртка БДЮ (керівник Руденко Н.О.) учасницю

16:35 30.01.2024

Перемоги юних краєзнавців

З метою залучення учнівської молоді до пошуково-дослідницької діяльності, виховання поваги та бережливого ставлення до історико-культурної спадщини українського народу у жовтні 2023 року в заочному форматі було проведено обласну краєзнавчу конференцію учнівської молоді «У світі краєзнавчих відкриттів».

15:10 15.12.2023