Булгакова Світлана Володимирівна

директор  Будинку  для дітей та юнацтва Липоводолинської селищної ради

Рік народження: 1965

Освіта: вища, спеціаліст, Сумський державний педагогічний інститут ім. А.С.Макаренка у 1994р,  вчитель фізичної культури

Стаж роботи - 31  рік

Нагороди: грамота  Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації ( 2014), грамота  Сумського ОЦПО РТМ (2014),   грамота відділу освіти, молоді та спорту   Липоводолинської районної державної адміністрації (2015 ),грамота відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської селищної ради(2021),  грамота Сумської ОДА (2017,2018),  грамота Липоводолинської селищної ради (2018,2021)

Литвиненко Раїса Петрівна

заступник директора з навчально виховної роботи  Будинку  для дітей та юнацтва Липоводолинської селищної ради

Рік народження: 1968

Освіта: вища, спеціаліст, Глухівський  педагогічний інститут  ім. С.М.Сергєєва-Ценського у 1988 р., вчитель початкових класів
 Стаж роботи - 34  рік

Нагороди: грамота  Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації( 2014), грамота  Сумського ОЦПО РТМ (2015),   грамота відділу освіти, молоді та спорту   Липоводолинської районної державної адміністрації (2015), грамота Сумської ОДА (2017), грамота Сумської ОДА (2018), грамота Липоводолинської селищної ради (2018), грамота відділу  освіти, молоді та спорту Липоводолинської селищної ради(2020,2021)