Матеріально-технічне забезпечення

Будинку для дітей та юнацтва Липоводолинської селищної ради Сумської області в 2023/2024 навчальному році

Будинок для дітей та юнацтва Липоводолинської селищної ради Сумської області, розміщений в пристосованому приміщенні, що знаходиться за адресою: 42500, Сумська обл., смт. Липова Долина, Роменський район, вулиця Полтавська 13, підпорядкований відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської селищної ради Сумської області. Директор БДЮ – Світлана Володимирівна Булгакова.

Матеріально-технічна база закладу включає в себе приміщення, споруди, обладнання.

Площа Будинку для дітей та юнацтва по будівлі – 135, кв.м.

• Вхідний коридор – 20 кв.м.
  • великий коридор -50 кв.м.
  • кабінет директора, заступника – 7,4 кв.м.
  • костюмерна- 7,6 кв.м.
  • підсобне приміщення – 11кв.м.
  • навчальні кабінети – 5

«Намистинка», «Сувенір» - 28,5 кв.м.

«Декоративний розпис» - 14,4 кв.м.

«Англійська мова» - 12,8 кв.м.

«Вокальний»,  «Юні фотолюбителі» - 30 кв.м.

«Художня  обробка деревини» – 20,3 кв.м.

• санвузол – 4 кв.м

Діяльність Будинку для дітей та юнацтва здійснюється через роботу 50 навчальних груп. Загальна кількість вихованців у 2023/2024 навчальному році становить 650 вихованців.

При підготовці та під час проведення занять керівники гуртків використовують наявні у закладі сучасні технічні засоби навчання: комп’ютери, ноутбуки, проєктор, звукове обладнання, відео- та фото обладнання, наочні посібники та методичні матеріали. Навчальні приміщення  закладу забезпечені обладнанням та меблями в повному обсязі, що дає можливість проводити освітній процес на належному рівні. Проєктна потужність закладу становить 100 чоловік на одну зміну.

Фінансово-господарська діяльність Будинку для дітей та юнацтва Липоводолинської селищної ради Сумської області проводиться відповідно до Бюджетного кодексу України, Законів України «Про освіту», «Про позашкільну освіту» та інших нормативно-правових актів.

Для здійснення навчально-виховного процесу окремих гуртків укладено угоди про співпрацю  з закладами освіти Липоводолинської ОТГ: Липоводолинським ліцеєм, Берестівським ліцеєм, Сухогрунською гімназією, Беївським ліцеєм, Байрацьким ліцеєм, ДНЗ «Веселка», ДНЗ  «Берізка». Укладено угоду з Синівською ОТГ. На базі закладів освіти якої будуть проводитись заняття 8 гуртків Будинку для дітей та юнацтва.  Для ведення документообігу та виконання освітніх функцій використовується локальна мережа з Інтернет.