A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Будинок для дітей та юнацтва Липоводолинської селищної ради Сумської області

Дата: від до Скинути

Переможці обласного літературного конкурсу "Проба пера"

20 травня 2022 року у режимі онлайн-конференції, що об’єднала талановитих дітей та учнівську молодь Сумщини, наших митців слова було проведено урочисте нагородження переможців та призерів ХХV обласного літературного конкурсу «Проба пера», метою якого є виявлення та підтримка талановитої молоді у сфері літературної творчості.

11:32 24.05.2022

Переможці обласного театрального фестивалю "Маски Мельпомени"

З метою патріотичного виховання дітей та учнівської молоді засобами мистецтва, популяризації театрального мистецтва, сприяння та розвитку національної культури, залучення юних аматорів до активної участі в мистецькому житті регіону 30 квітня 2022 року у заочному форматі в м.Суми відбувся обласний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація театральне мистецтво «Маски Мельпомени».

11:39 02.05.2022

Переможці обласної виставки-конкурсу «Український сувенір»

З метою залучення молодого покоління до джерел і процесу творення українського народного мистецтва, виявлення, розвитку та підтримки юних талантів, популяризації народних ремесел, виховання поваги до традицій українського народу  з 18 до 22 лютого 2022 року  в Сумському ОЦПО та РТМ у заочному форматі відбулася обласна виставка-конкурсу «Український сувенір». До участі у заході долучилося  понад 200 учасників, серед яких за підсумками журі  переможцями  стали і вихованці БДЮ Липоводолинської селищної ради:  у номінації «Різдвяний янгол» Борисенко Діана - І місце, (керівник гуртка «Декоративний розпис» Косенко Л. П.) та  Замниборщ Олександра – ІІ місце ( керівник  гуртка «Рукоділля» Король В.Г.); в  номінації «Сувенір»  Фесун Анна -І місце (керівник гуртка «Юний умілець» Сидоренко В.А.), Зубко Олексій – І місце (керівник гуртка «Художня обробка деревини»  Муравицький С.Г.), Ревенко Дмитро, учень Беївського НВК –ІІ місце, ( керівник Бурдюг О.Ф.). Юні майстри презентували матеріали на експонати (іграшки та сувеніри з дерева, тканини,  паперу) в електронному вигляді. Вітаємо вихованців та  бажаємо  подальших творчих  успіхів! Висловлюємо вдячність керівникам гуртків  за якісну підготовку вихованців.

10:21 05.04.2022

Переможці  обласного етапу  Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

Закінчився обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Цього року у конкурсі від Липоводолинської ОТГ на розсуд журі було представлено 10 робіт. Згідно з підсумковим протоколом II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (15-18 лютого 2022 р.) п’ять вихованців гуртка «Юний дослідник» Будинку для дітей та юнацтва Липоводолинської селищної ради, учнів Липоводолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів стали переможцями, а саме : секція експериментальної фізики - Сельніцина Дар'я – І місце, секція астрономії та астрофізики - Замниборщ Олександра – І місце, секція матеріалознавства - Фесун Анна – І місце, секція екологічно безпечні технології та ресурсозбереження - Васюхно Софія – І місце, секція інформаційно-телекомунікаційні системи та технології - Барабаш Маргарита – ІІІ місце, науковий керівник Тимошенко С.О.

10:54 23.02.2022

участь в обласному етапі Всеукраїнської акції "Українська революція:100 років надії і боротьби"

З метою  громадянського  виховання дітей та молоді на засадах історичної правди про боротьбу українського народу за державну незалежність в Сумському ОЦПО та РТМ в лютому місяці 2022 року проходив обласний етап  Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція:100 років надії і боротьби». Учасниками акції змістовно та докладно у роботах були висвітлені причини виникнення дисидентського руху на Сумщині, ґрунтовно вивчені біографії та життєвий шлях наших земляків. Серед юних пошуківців у напрямку «Боротьба українців проти більшовицької диктатури та військової агресії Росії» стала лауреатом Марюха Каріна, вихованка краєзнавчого гуртка Будинку для дітей та юнацтва Липоводолинської селищної ради, учениця Беївського НВК:Беївська ЗОШ-Беївський ДНЗ, керівник Головко Володимир Михайлович.

10:59 16.02.2022

І етап Всеукраїнського фестивалю "Співограй"

З метою виявлення найбільш талановитих дітей  вокального мистецтва, надання їм можливості реалізувати свій творчий потенціал  1 лютого 2022 року проводився І етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» в номінації «Художнє виконавство» - «Співограй».

10:32 02.02.2022

І етап  літературного  конкурсу «Проба пера»

З метою виявлення та підтримки талановитої учнівської молоді у сфері літературної творчості, піднесення престижу української мови серед учнівської молоді у  січні місяці  2022 року в  Будинку  для дітей та юнацтва проводився І етап  літературного  конкурсу «Проба пера». У конкурсі брали участь 6 учасників з  6  закладів освіти  ОТГ,  а саме: Липоводолинської спеціалізованої  школи І-ІІІ ступенів, Синівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Байрацького, Беївського, Колядинецького  НВК. За результатами підсумків журі конкурсу переможцями та призерами стали

12:06 27.01.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень