A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Будинок для дітей та юнацтва Липоводолинської селищної ради Сумської області

І етап захисту науково-дослідних робіт учнів-членів МАН

Дата: 12.01.2024 16:42
Кількість переглядів: 31

 

З метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей,виховання їх у дусі патріотизму та демократичних цінностей, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації 12 січня 2024 року Будинком для дітей та юнацтва Липоводолинської селищної ради було організовано проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України у 2023/2024 навчальному році. Захищали роботи 17 учасників з 3 ЗЗСО Липоводолинської та Синівської ОТГ: Беївського, Липоводолинського, Синівського ліцеїв, по дев’яти відділеннях. За результатами підсумків журі переможцями стали :

у відділенні фізики і астрономії

секція прикладна фізика

ІІІ місце – Муренко Поліна, учениця 9 класу Синівського ліцею, керівник Клименко Людмила Леонідівна

секція аерофізика та космічні дослідження

І місце – Живоглядова Катерина, учениця 10 класу Липоводолинського ліцею, керівник Тимошенко Світлана Олександрівна

у відділенні інженерії та матеріалознавства

секція екологічно безпечні технології та ресурсозбереження

І місце – Мироненко Вікторія, учениця 10 класу Липоводолинського ліцею, керівник Тимошенко Світлана Олександрівна

секція аерокосмічна техніка та оборонні технології

І місце – Семеліт Тимофій, учень 10 класу Липоводолинського ліцею, керівник Тимошенко Світлана Олександрівна

І місце – Дебелий Олександр, учень 9 класу Липоводолинського ліцею, керівник Тимошенко Світлана Олександрівна

у відділенні інформаційних технологій

секція комп’ютерна інженерія

І місце – Солоніков Євген, учень 9 класу Липоводолинського ліцею, керівник Лизогуб Ігор Анатолійович

секція програмна інженерія

І місце – Ткаченко Олександр, учень 10 класу Липоводолинського ліцею, керівник Лизогуб Ігор Анатолійович

у відділенні математика секція математика

І місце – Мельник Катерина, учениця 9-А класу Липоводолинського ліцею,

керівник Кулик Ніна Леонідівна

у відділенні філології секція англійська мова та англомовна література

ІІ місце – Ревенко Дарина, учениця 11 класу Беївського ліцею

керівник, Валюх Тетяна Дмитрівна

у відділенні літературознавства,фольклористики та

мистецтвознавства секція теорія, історія мистецтв та арткритика

ІІ місце – Чайковський Ярослав, учень 10 класу Липоводолинського ліцею, керівник Король Валентина Григорівна

у відділенні історії

секція історичне краєзнавство

І місце – Панасенко Лілія, учениця 10-А класу Липоводолинського ліцею, керівник Зіневич Аліна Володимирівна

секція історія України

І місце – Лехкобит Юлія, учениця 10 класу Липоводолинського ліцею, керівник Зіневич Аліна Володимирівна

ІІ місце – Формагей Дмитро, учень 9 класу Липоводолинського ліцею, керівник Грицай Микола Олексійович

секція Всесвітня історія

І місце – Передерій Діана, учениця 11 класу Липоводолинського ліцею, керівник зіневич Аліна Володимирівна

секція археологія

І місце – Роступицька Ніка, учениця 10 класу Липоводолинського ліцею, керівник Зіневич Аліна Володимирівна

у відділенні філософії та суспільствознавства

секція журналістика

І місце – Конар Сніжана, учениця 10 класу Беївського ліцею,

керівник Головко Володимир Михайлович

у відділенні екології та аграрних наук:

секція екологія

І місце – Клець Дарина, учениця 9-А класу Липоводолинського ліцею, керівник Симоненко Ірина Михайлівна

Тринадцять переможців, які зайняли І місця, візьмуть участь у ІІ

(обласному ) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України у 2023/2024 навчальному році, в лютому місяці у місті Суми. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень