Всеукраїнський конкурс історичних есе «Герої в боротьбі за Незалежність України: дослідження національної ідентичності в суспільних трансформаціях поч. ХХІ ст.» імені Романа Ратушного

Дата: 30.01.2024 16:35

Вітаємо Дарину Руденко ученицю Байрацького ліцею, вихованку краєзнавчого гуртка БДЮ (керівник Руденко Н.О.) учасницю

Всеукраїнського конкурсу історичних есе «Герої в боротьбі за Незалежність України: дослідження національної ідентичності в суспільних трансформаціях поч. ХХІ ст.» імені Романа Ратушного!

Дякуємо за активну участь у конкурсі! Вітаємо з отриманням сертифікату конкурсу.

Ваш інтерес і зусилля у дослідженні теми героїв – важливий внесок у розвиток історичної науки.

Бажаємо творчої наснаги та вдалих досліджень! Віримо у ваш потенціал та безмежні можливості!