Доброчинна  акція до   новорічних свят  «Дітям – від щирих сердець»

Дата: 27.12.2023 16:17

Наближається одне з найсвітліших і найрадісніших свят для дітей – Новий рік. Наперодні цього свята дуже важливо зігріти турботою, теплотою щирого спілкування тих, хто потребує особливої уваги. Продовжуючи традиції милосердя і доброчинності  вихованці Будинку для дітей та юнацтва Липоводолинської селищної ради  разом зі своїм керівником  гуртка «Юні умільці»  Вовницькою Г.Ф. долучилися  до  акції «Дітям – від щирих сердець». З великою відповідальністю і креативністю, вкладаючи тепло своїх дитячих сердець,  юні майстри  виготовляли   святкові новорічні  сувеніри та  іграшки.  Всі свої подарунки  вони передали  в інклюзивно -ресурсний центр Липоводолинської селищної ради  діткам, які  його відвідують.