Порядок подання та розгляду заяв про випадки булінгу

Дата: 20.10.2021 15:52

Учасники освітнього процесу можуть повідомити про випадок булінгу (цькування), стороною якого вони стали або підозрюють про його вчинення стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи та (або) такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу або про який отримали достовірну інформацію, керівника закладу освіти або інших суб'єктів реагування на випадки булінгу (цькування) в закладах освіти.

У закладі освіти заяви або повідомлення про випадок булінгу (цькування) або підозру щодо його вчинення приймає керівник закладу.

Повідомлення можуть бути в усній та (або) письмовій формі, в тому числі із застосуванням засобів електронної комунікації, зокрема з урахуванням конфіденційності та заборони розголошення відомостей, що містяться у зверненнях про особисте життя громадян без їх згоди та іншої інформації, якщо це ущемляє права і законні інтереси громадян, заборони переслідування громадян за подання звернення і неприпустимість примушування їх до його подання.

Зразок заяви про вчинення булінгу (цькування)

Директору Будинку для дітей та

юнацтва Липоводолинської

селищної ради Булгаковій С.В.

ПІП заявника (кого саме)

що проживає за адресою:

тел.__________________

Заява

Прошу Вас розглянути випадок вчинення булінгу (вказати що саме - словесні образи, глузування, обзивання, погрози; образливі жести або дії, залякування, ігнорування, відмова від спілкування, виключення із гри, бойкот;вимагання грошей, їжі, речей, умисного пошкодження особистого майна; удари, щипки, штовхання, підніжки, викручування рук, приниження за допомогою мобільних телефонів та Інтернету тощо)  - ПІП кривдника  стосовно мого сина/дочки  (ПІ) учня (клас), що стався під час перерви у закладі освіти (вказати число, місяць, рік та час).

Дата                                                                                                Підпис