Квіти моєї родини

Дата: 10.07.2023 14:46

У межах обласного соціально-освітнього проєкту «КРОВНА РОДИНА», з метою посилення виховного потенціалу закладів позашкільної освіти, формування партнерських відносин між педагогами, батьками, громадськими організаціями щодо родинного виховання засобами еколого-натуралістичної творчості 23 червня 2023 року на Google сайті відбувся обласний фестиваль проєктів ландшафтного дизайну «Квіти моєї родини». У заході взяли участь понад 70 учнів, вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти області з 14 об’єднаних територіальних громад. Учасники фестивалю мали можливість презентували свої проєкти та ознайомитися з роботами інших учасників заходу. Вітаємо Олещенко Аміну, вихованку Будинку для дітей та юнацтва Липоводолинської селищної ради, ученицю Беївського ліцею, керівник Головко Ірина Олександрівна, за зайняте ІІ місце в обласному фестивалі проєктів ландшафтного дизайну «Квіти моєї родини».