За нашу свободу

Дата: 10.07.2023 14:43

"За нашу свободу" 5 липня 2023 року з метою надання моральної підтримки воїнам, бійцям територіальної оборони ЗСУ, національно-патріотичного виховання дітей і учнівської молоді засобами українського мистецтва було проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу». На обласний етап конкурсу було представлено 155 конкурсних матеріалів учнів, вихованців гуртків, творчих об’єднань образотворчого мистецтва. Вітаємо Шарлай Діану, вихованку гуртка образотворчого мистецтва Будинку для дітей та юнацтва Липоводолинської селищної ради, керівник Часниченко Олеся Юріївна, ученицю Сухогрунської гімназії за зайняте ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу».