ХІІ Всеукраїнська виставка-конкурс «Майбутнє України»

Дата: 26.11.2021 14:36

24-25 листопада 138 учнів юних науковців презентували свої напрацювання на ХІІ Всеукраїнській виставці-конкурсі «Майбутнє України». Учасниками грандіозної наукової події від Сумщини стали слухачі Сумського територіального відділення МАН України.

Номінація «Матеріалознавство» ІІІ місце Фесун Анна, учениця 11 класу Липоводолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів, вихованка Будинку для дітей та юнацтва Липоводолинської селищної ради. Анна вразила членів журі поєднанням матеріалознавства та художньої творчості. Тема роботи: «Магнітна рідина в образотворчому мистецтві».

Вітаємо з перемогою  Фесун  Анну та її наукового керівника Тимошенко Світлану учителя фізики Липоводолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів, керівника гуртка «Юний дослідник». Бажаємо подальших перемог!