Перемоги на всеукраїнському етапі конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт МАН

Дата: 18.07.2022 13:57

Відбулося закриття Всеукраїнського конкурсу-захисту науково дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, який проходив з 10 червня по 10 липня 2022 року!

До участі у фіналі долучилися 6 юних науковців Липоводолинщини. Маємо чудовий результат - 2 бронзові нагороди:

• Замниборщ Олександра, слухачка секції Астрономії та астрофізики

• Васюхно Софія слухачка секції Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження.

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт МАН — це перший крок до підкорення світу науки. Тут можна спробувати себе у ролі справжнього дослідника: показати всій країні власноруч розроблений мобільний застосунок, поділитися поглядами на екофрендлі-технології чи довести культурний потенціал мемів!

Бажаю учням в будь-яких ситуаціях йти вперед і завжди відчувати себе впевнено! Досягти бажаного рівня життя та успіхів, мати все для радості і щастя!

#конкурс_захист_МАН