фестиваль мистецтв «Різдвяний передзвін»

Дата: 04.01.2022 12:51

З метою відродження традицій місцевих осередків народного мистецтва, обміну досвідом виконавської майстерності 4 січня 2022 року в Будинку для дітей та юнацтва Липоводолинської селищної ради проводився  фестиваль мистецтв декоративно–вжиткового напрямку «Різдвяний передзвін». В якому взяли участь 8 учнів з трьох ЗЗСО Липоводолинської та Синівської ОТГ, а саме: з Липоводолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ст., Калінінської ЗОШ І-ІІ ст.., Синівської ЗОШ І-ІІІ ст.  В програмі фестивалю проводилися майстер-класи за трьома номінаціями: декоративний розпис - керівник гуртка Косенко Л.П.; виготовлення сувенірів - керівник гуртка Христенко І.А., художня обробка деревини - керівник гуртка Муравицький С.Г. Учні мали можливість оволодіти новими техніками роботи декоративно - вжиткового напряму: навчитися розписувати, виготовляти сувенірні вироби, випилювати лобзиком. Кожен учасник вкладав у свою роботу індивідуальність душі і серця. За креативність, естетичність, оригінальність в оформлення виробів всі учасники були нагороджені грамотами  Будинку для дітей та юнацтва Липоводолинської селищної ради та солодощами.