A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Будинок для дітей та юнацтва Липоводолинської селищної ради Сумської області

І етап Всеукраїнського фестивалю "Співограй"

Дата: 02.02.2022 10:32
Кількість переглядів: 61

З метою виявлення найбільш талановитих дітей  вокального мистецтва, надання їм можливості реалізувати свій творчий потенціал  1 лютого 2022 року проводився І етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» в номінації «Художнє виконавство» - «Співограй».

Зважаючи на карантинні обмеження захід відбувся у в дистанційному форматі. В  фестивалі  взяли участь  72 учасники, з 9 закладів загальної  середньої освіти Липоводолинської  та  Синівської ОТГ  а саме: Яснопільщанського, Беївського, Байрацького, Колядинецького, Саївського НВК, Липоводолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ст.., Калінінської, Семенівської, Синівської ЗОШ. За результатам підсумків журі фестивалю переможцями стали                         

в початковому рівні виконавської майстерності      

МОЛОДША  ВІКОВА ГРУПА

ІІ місце - вокальний колектив «Дзвіночки», Семенівська ЗОШ І –ІІІ ст.,

                 керівник Заступ Т.С.

СЕРЕДНЯ  ВІКОВА ГРУПА  

ІІІ місце - вокальний колектив  «Магія» Яснопільщанський НВК, керівник Сало Л.В.        за активну участь - вокальний колектив  «Колорит » Калінінська ЗОШ І –ІІ    

                ст., керівник  Часниченко О.Ю.

СТАРША ВІКОВА ГРУПА 

ІІ місце- вокальний колектив  «Гармонія» Колядинецький НВК

               керівник Удовиченко Л.М.

ІІ місце -  вокальний колектив «Мальви» Саївський НВК: Саївська ЗОШ І-ІІІ

              ст.-Саївський ДНЗ, керівник Швидка С.Б.

ІІІ місце - вокальний колектив  «Веселка» Байрацький НВК:Байрацька ЗОШ

              І-ІІІ ст.-Байрацький ДНЗ., керівник Пікало Т.І.

ІІІ місце - Семенівська ЗОШ І –ІІІ ст.,  вокальний колектив  «Квіти України»

                  керівник  Заступ Т.С.

в  основному  рівні виконавської    майстерності

МОЛОДША  ВІКОВА ГРУПА

ІІ місце -  вокальний колектив « Краплинки» Синівська ЗОШ І-ІІІ ст.,

                 керівник Гуща Н.М.                                                          

ІІІ місце – вокальний колектив «Семинотки» Липоводолинська спеціалізована школа

                 І-ІІІ ст.,  керівник : Гапич С.М.

СЕРЕДНЯ  ВІКОВА ГРУПА     

І місце – вокальний колектив «Джерельце», Липоводолинська спеціалізована

             школа І-ІІІ ст., керівник  Гапич С.М.

ІІ місце - вокальний колектив «Шанс» Синівська ЗОШ І-ІІІст., керівник  Гуща С.В.

ІІІ місце -  вокальний колектив «Веселка»  Беївський НВК:Беївська ЗОШ І-ІІІ ст.-   

             Беївський ДНЗ., керівник: Масалітіна І.А.     

Для участі в обласному етапі Фестивалю журі  рекомендувало   вокальний колектив «Джерельце» Липоводолинської спеціалізованої  школи І-ІІІ ст., керівник  Гапич С.М.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень