A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Будинок для дітей та юнацтва Липоводолинської селищної ради Сумської області

Захист науково-дослідницьких робіт учнів членів МАН України І етап

Дата: 06.01.2022 09:51
Кількість переглядів: 84

З метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей, виховання їх у дусі патріотизму та демократичних цінностей, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації 5 січня 2022 року  Будинком для дітей та юнацтва було організовано проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України у 2021/2022 навчальному році. Захищали роботи 18 учасників з  2 ЗЗСО Липоводолинської ОТГ: Липоводолинської спеціалізованої школи, Беївського НВК: Беївська ЗОШ-Беївський ДНЗ по десятьох  відділеннях, а саме: у  відділенні  фізики і астрономії: секція  експериментальна фізика-1; секція астрономія та астрофізика-1; у  відділенні  технічних наук: секція   матеріалознавство -1,

секція екологічно безпечні технології та ресурсозбереження-1,секція інформаційно-телекомунікаційні системи та технології-1,секція науково-технічна творчість та винахідництво-1; у   відділенні хімії та  біології: секція зоологія, ботаніка-1,секція валеологія-1; у   відділенні  екології та аграрних наук: секція охорона довкілля та раціональне природокористування-1,секція   гідрологія-1; у відділенні  мовознавства: секція  англійська мова-1; у відділенні комп’ютерних наук: секція   комп’ютерні системи та мережі-1,

секція мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми -2; у відділенні історії: секція історичне краєзнавство -1; у відділенні філософії і суспільствознавства: секція соціологія-2; у відділенні  економіки: секція мікроекономіки і макроекономіки -1.

Найбільша кількість учасників була представлена з Липоводолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ст.

 Десять переможців, які зайняли І місця,  візьмуть участь у  ІІ (обласному ) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України у 2021/2022 навчальному році, в січні-лютому місяці у місті  Суми.

 За результатами підсумків журі переможцями  стали

у відділенні  мовознавства

секція  англійська мова

ІІ місце –  Ревенко Дарина, учениця  9 класу  Беївського НВК:Беївська ЗОШ-

                 Беївський ДНЗ,  науковий керівник  Валюх Тетяна Дмитрівна;

у відділенні комп’ютерних наук

 секція   комп’ютерні системи та мережі

І місцеСемеліт  Тимофій, учень 8 класу Липоводолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ст., науковий керівник  Лизогуб Ігор Анатолійович

 секція мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

ІІІ місцеНевідомий Всеволод, учень 8 класу Липоводолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ст., науковий керівник  Лизогуб Ігор Анатолійович

ІІІ місцеТкаченко Олександр, учень 8 класу Липоводолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ст., науковий керівник  Лизогуб Ігор Анатолійович

у відділенні історії

секція історичне краєзнавство

І місце – Курсай Максим,   учень 9 класу  Липоводолинської спеціалізованої

               школи І-ІІІ ст., науковий  керівник Безкровна Аліна Володимирівна

у відділенні філософії і суспільствознавства

секція соціологія

І місце – Прихідько Діана, учениця 9 класу  Липоводолинської

          спеціалізованої школи І-ІІІ ст., науковий  керівник Кревсун Оксана Вікторівна

ІІ місце – Кравченко  Яна, учениця 9 класу  Липоводолинської

          спеціалізованої школи І-ІІІ ст., науковий керівник Кревсун Оксана Вікторівна

у відділенні  економіки

секція мікроекономіки і макроекономіки

І місце – Кулинич Валерія,   учень 9 класу  Липоводолинської спеціалізованої

               школи І-ІІІ ст., науковий керівник  Дмитренко Тетяна Василівна

у  відділенні  фізики і астрономії

секція  експериментальна фізика

І місце – Сельніцина Дар’я, учениця 11 класу  Липоводолинської спеціалізованої  школи І-ІІІ ст., науковий  керівник Тимошенко Світлана Олександрівна

секція астрономія та астрофізика

І місце – Замниборщ Олександра, учениця 9 класу  Липоводолинської спеціалізованої  школи, науковий керівник Тимошенко Світлана Олександрівна

у  відділенні  технічних наук

секція   екологічно безпечні технології та ресурсозбереження

І місцеВасюхно Софія,  учениця 10 класу Липоводолинської  спеціалізованої  школиІ-ІІІ ст., науковий  керівник Тимошенко Світлана Олександрівна

секція   матеріалознавство

І місцеФесун Анна,  учениця 11 класу Липоводолинської  спеціалізованої школиІ-ІІІ ст., науковий  керівник Тимошенко Світлана Олександрівна

секція інформаційно-телекомунікаційні системи та технології

І місцеБарабаш Маргарита,  учениця 10 класу Липоводолинської  спеціалізованої  школи І-ІІІ ст., науковий  керівник Тимошенко Світлана Олександрівна

секція науково-технічна творчість та винахідництво

І місцеВовницький Олександр,  учень 10 класу Липоводолинської  спеціалізованої  школи І-ІІІ ст., науковий  керівник Тимошенко Світлана Олександрівна

 

 

у   відділенні хімії та  біології:

секція зоологія, ботаніка

ІV місцеХекало Альона,  учениця 10 класу Липоводолинської  спеціалізованої  школи І-ІІІ ст., науковий  керівник Дмитренко Тетяна Василівна

секція валеологія

V місцеТрень Ангеліна,  учениця 9 класу Липоводолинської  спеціалізованої  школи І-ІІІ ст., науковий  керівник  Базарна Вікторія Вікторівна

у   відділенні  екології та аграрних наук:

секція охорона довкілля та раціональне природокористування

ІІІ місцеЙолкіна Єлизавета,  учениця 9 класу Липоводолинської  спеціалізованої  школи І-ІІІ ст., науковий керівник  Гонтар Ірина Олександрівна

 секція   гідрологія

ІІ місцеБілоцерківська Анна,  учениця 9 класу Липоводолинської  спеціалізованої  школи І-ІІІ ст., науковий керівник  Гонтар Ірина Олександрівна        


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень