Обласний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація театральне мистецтво - «Маски Мельпомени»

Дата: 27.02.2024 09:44

Головною метою фестивалю є національно-патріотичне  виховання дітей та учнівської молоді засобами українського мистецтва, популяризації театрального мистецтва, сприяння та розвитку національної культури шляхом підтримки дитячої та юнацької творчості, виявлення й підтримки творчих здібностей дітей та учнівської молоді

У заході взяли участь 390 вихованців театральних колективів закладів загальної середньої, позашкільної освіти Буринської, Глухівської, Конотопської, Роменської, Сумської, Тростянецької, Шосткинської міських рад, Липоводолинської, Недригайлівської селищних рад, Андріяшівської, Березівської, Садівської сільських рад, Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

На розгляд журі було представлено двадцять шість відеоматеріалів виступів дитячих театральних колективів. Це вистави-мініатюри, фрагменти вистав дитячої драматургії, української класики, музичних казок. Конкурсні виступи оцінювались у номінаціях: «драматичний театр», «музичний театр», «театральна мініатюра». Творчі доробки юних аматорів сцени характеризуються якісною сценографією, досконалістю виступів, акторською майстерністю; супроводжуються високим рівнем виконання вокальних і хореографічних партій, відповідними декораціями, музичним оформленням.

24-25 лютого 2024 року у заочному форматі відбувся обласний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація « театральне мистецтво» - «Маски Мельпомени».

У номінації «драматичний театр» театральний колектив «Промінчики» Будинку для дітей та юнацтва Липоводолинської селищної ради  завоював І місце. Вітаємо юних артистів та керівника Симоненко Олену Вікторівну! Бажаємо творчих успіхів та перемог!