Діти - майбутнє України!

Дата: 05.06.2023 09:20

1червня 2023 року Будинок для дітей та юнацтва Липоводолинської селищної ради проводив святкову програму до Міжнародного дня захисту дітей «Діти-майбутнє України». З вітальним словом та найкращими побажаннями до всіх присутніх звернулася Перший заступник Роменської військової адміністрації Валентина Назаренко. Селищний голова Липоводолинської селищної ради Володимир Штанько нагородив грамотами та подарунками найактивніших гуртківців, переможців та призерів обласних, Всеукраїнських та Міжнародних масових заходів .

У програмі свята вихованці гуртків художньо-естетичного напрямку подарували гостям музично-розважальну програму, а юні майстри декоративно - вжиткового напрямку Синько Ірина та Тодор Анжеліка продемонстрували свої вироби та провели для всіх бажаючих майстер-класи. До уваги запрошених була запропонована виставка творчих робіт вихованців БДЮ.

Сьогодні день дитинства — гарне свято!

І ясне сонечко згори нам шле привіт.

Пісень і радості, та щастя так багато…

Цей гарний день святкує цілий світ!