І етап гри Сокіл(Джура)

Дата: 28.04.2023 08:48

З  метою виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя, формування  духовно багатої та фізично розвиненої особистості 27 квітня  2023 року в Будинку  для дітей та юнацтва Липоводолинської селищної ради на платформі Google Meet проводився І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)   в номінації  «Відун» та «Рятівник». В змаганнях брали участь  7 козацьких роїв,  48 учасників   з ЗЗСО Липоводолинської та Синівської ОТГ, а саме: Беївського, Липоводолинського, Берестівського , Байрацького, Синівського, Саївського  ліцеїв.

На підставі висновків журі Гри визначені переможці, які були нагороджені  грамотами  відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської селищної ради

в середній віковій групі

І місце-козацький рій «Роксолана» Байрацького ліцею, керівник  Деуленко В.М.

в старшій віковій групі

І місце-козацький рій «Нащадки козаків» Беївського ліцею, керівник Головко В.М.

ІІ місце-козацький рій «Роксолана» Байрацького ліцею, керівник Деуленко В.М.

ІІІ місце-козацький рій «Кіборги» Синівського ліцею, керівник

Бурик Н.П.

ІV місце-козацький рій «Берест» Берестівського ліцею, керівник Мальованик А.П.

V місце-козацький рій «Воля» Липоводолинського ліцею, керівник Вовк М.Є.

VІ місце-козацький рій «Патріот» Саївського ліцею, керівник Дрозденко С.І.

Для участі в обласному етапі  Гри журі рекомендувало козацький рій  «Нащадки козаків»  Беївського ліцею.

Дякуємо за участь. Слава Україні!