Участь в обласному фестивалі «Олімпіада геніїв України»

Дата: 08.02.2022 08:18

З  метою сприяння глобальному розумінню екологічних проблем і досягненню сталого розвитку за допомогою фундаментальних наук, мистецтва, креативного письма, інженерії, дизайну та розвитку бізнесу у січні 2022 року в Сумському ОЦПО та РТМ відбувся обласний фестиваль «Олімпіада геніїв України» (GENIUS Olympiad Ukraine 2022)».

До участі у фестивалі подано 237 проєктів за категоріями: «Наука» – 44, «Робототехніка» – 2, «Бізнес» – 10, «Креативне письмо» – 65, «Музика» – 21, «Мистецтво» – 76, «Короткометражний фільм» – 19.

Липоводолинщину представляли 6 вихованців гуртка «Юний дослідник» Будинку для дітей та юнацтва, які стали лауреатами, керівник Тимошенко С.О. Серед категорії  «Наука» були відзначені Йолкіна Єлизавета та Білоцерківська Анна, в категорії «Мистецтво» Бут Софія, в категорії «Короткометражний фільм» Герасименко Валерія та Герасименко Каріна,  в категорії «Креативне письмо» Васюхно Софія.

Всі вихованці приймуть участь у Національному фіналі «GENIUS Olympiad Ukraine 2022» 14-16 березня.

Вітаємо переможців та керівника гуртка «Юний дослідник», бажаємо подальших успіхів та творчого натхнення!