A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Будинок для дітей та юнацтва Липоводолинської селищної ради Сумської області

І етап захисту науково дослідницьких робіт МАН України

Дата: 17.01.2023 14:51
Кількість переглядів: 28

Протокол

 

проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких

робіт учнів-членів Сумського територіального відділення МАН України

 

14 січня 2023 року

 

№ з/п
Прізвище, ім’я, по батькові
Клас
Школа
Село, Селище

Прізвище, імя, по- батькові керівника

Загальна кількість
балів
Місце
Відділення  фізики і астрономії
Секція   астрономія та астрофізика

1

Замниборщ Олександра

10

Липоводолинський ліцей

 

смт.Липова Долина

Тимошенко Світлана Олександрівна

98
 
І
Секція   прикладна фізика

1

Семеліт Тимофій

9

Липоводолинський ліцей

 

смт.Липова Долина

Тимошенко Світлана Олександрівна

98
 
І
Відділення  технічних наук
Секція   екологічно безпечні технології та ресурсозбереження

1

Васюхно Софія

11

Липоводолинський ліцей

 

смт.Липова Долина

Тимошенко Світлана Олександрівна
97
 

І

Секція технологічні процеси та перспективні технології

1

Клімчук Вікторія

10

Липоводолинський ліцей

 

смт.Липова Долина

Тимошенко Світлана Олександрівна
75
ІІІ
Відділення    комп’ютерних  наук
Секція   Internet-технологiї та WEB дизайн 

1

Невідомий

Всеволод

9-А

Липоводолинський ліцей

смт.Липова Долина

Лизогуб Ігор Анатолійович
88
І
Секція    мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

1

Ткаченко Олександр

9-А

Липоводолинський ліцей

смт.Липова Долина

Лизогуб Ігор Анатолійович
87
І
Відділення   математики
Секція   математики

1

Проскуріна Анастасія

9-Б

Липоводолинський ліцей

смт.Липова Долина

Кулик Ніна Леонідівна
75
ІІІ
Відділення хімії та біології
Секція хімії

1

Малиш Юлія

9-Б

Липоводолинський ліцей

смт.Липова Долина

Симоненко Ірина Михайлівна

88

І

Секція   валеологія

1

Удовиченко Поліна

9-Б

Липоводолинський ліцей

смт.Липова Долина

Симоненко Ірина Михайлівна

80
 

ІІ

 
Відділення  наук про землю
Секція    кліматологія та метеорологія

1

Йолкіна Єлизавета

10

Липоводолинський ліцей

смт.Липова Долина

Гонтар Ірина Олександрівна

90

І

Відділення  мовознавства
Секція  англійська мова

1

Трикоз Ольга

9

Липоводолинський ліцей

смт.Липова Долина

Свєтлова Лідія Олексіївна

80

ІІ

Відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

Секція  літературознавство

1

Курсай Максим

10

Липоводолинський ліцей

смт.Липова Долина

Мусіян Олена Іванівна

89

І

Відділення історії

Секція історичне краєзнавство

1

Передерій Діана

10

Липоводолинський ліцей

смт.Липова Долина

 Безкровна Аліна Володимирівна
85

І

Секція історія України

1

Панасенко Лілія

9-А

Липоводолинський ліцей

смт.Липова Долина

Безкровна Аліна Володимирівна
80

ІІ

2

Ревенко Дарина

10

Беївський ліцей

с.Беєве

Головко Володимир Михайлович
87

І

Відділення  філософії і суспільствознавства
Секція   соціологія

1

Прихідько Діана

10

Липоводолинський ліцей

смт.Липова Долина

Кревсун Оксана Вікторівна

90

І

Секція   філософія

2

Кравченко Яна

10

Липоводолинський ліцей

смт.Липова Долина

Кревсун Оксана Вікторівна

85

І

                           

 

         12 переможців, які зайняли І місця,  візьмуть участь у  ІІ (обласному ) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України у 2022/2023 навчальному році, в лютому місяці у місті  Суми.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень