Олімпіада Геніїв України

Дата: 02.05.2022 11:39

Олімпіада Геніїв України.

GENIUS Olympiad (Олімпіада Геніїв) – найбільший конкурс проєктів екологічного спрямування у світі для школярів 8–11 класів, який щорічно проводиться у Сполучених Штатах Америки з 2011 року.

З усіх куточків нашої країни до національного етапу GENIUS Olympiad Ukraine доєдналися 996 учасників, які представили на розсуд журі 811 проєктів, з них 199 учасників Сумщини (кращий показник серед областей). 592 учасники отримали медалі.

У скарбничці Сумщини 89 нагород, серед яких:

3 ГРАН-ПРІ «GENIUS Olympiad Ukraine»,

16 золотих,

32 срібних,

41 бронзова нагорода,

39 почесних нагород.

Вихованці гуртка «Юний дослідник» Будинку для дітей та юнацтва Липоводолинської селищної ради взяли активну участь у конкурсі.

В категорії «Креативне письмо»   Васюхно Софія отримала бронзу зі своєю розповіддю «Складний вибір науковця».

В категорії «Короткометражний фільм» Герасименко Валерія і Герасименко Каріна зі своїм фільмом «Шумове забруднення» отримали почесну нагороду.

В категорії «Мистецтво» Бут Софія  отримала золото за свої фото «Селфі на смітнику».

Вітаємо вихованців та керівника гуртка Тимошенко Світлану Олександрівну з заслуженими перемогами! Бажаємо успіхів Бут Софії яка буде презентувати свою роботу  на GENIUS Olympiad в Америці у червні 2022 року!